Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Rruli perthithes mirembajtes eshte e preferuar ne dyqan, shperndahet lehte dhe eshte ideal per rrugica, me skaje te hapur per thithje te shpejte. Nje rrul ka kapacitet per te perthithur 80 litra lengje me baze ujin dhe vajin.

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg -

  Additional Sizing Info     38cm X 46m
  Standards    

  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM15 Rrul Perthithse e Derdhjeve te Pergjithshme PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM15

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Lengjeve-Rrul-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Pergjithshme-PW-Spill

  Produktet e shikuara se fundmi