Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Keto peceta perthithese kane skaje te hapura per perthithje te shpejte. Shtresa te forta per te parandaluar ndarjen e saj dhe mban mbushjet sebashku edhe kur jane te ngopura. Cdo mbushje perthith 0.8 liter.

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg

  Additional Sizing Info     50cm X 40cm

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM20 Pecete Perthithse e Derdhjeve te Pergjithshme PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM20

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Lengjeve-Pecete-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Pergjithshme-PW-Spill

  Produktet e shikuara se fundmi