Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Cante ujendaluese e cila i ruan produktet e saj edhe ne kushte te lageshta. Kartopecetat mirembajtese kane nje shtrese te zeze te forte dhe tampon me dy shtresa qe ndalon penetrimin e ujit.

  ABSORBON 50 LITRA

  Lista e Produkteve:

  2 X Tampona

  1 X Jastek

  30 X Peceta

  1 X Lidhese

  1 X Cante Mbetjesh e Verdhe

  1 X Rip Cante

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg -

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM31 Pakete Perthithse e Derdhjeve te Pergjithshme PW Spill, 50 Litra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM31

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Lengjeve-Pakete-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Pergjithshme-PW-Spill-50-Litra

  Produktet e shikuara se fundmi