Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Tamponi Perthithes kimik eshte shume e mire per ambjente ku eshte thelbesore kontrolli i rreziqeve ndaj ndotjeve kimike te rrezikshme dhe te pa rrezikshme. Pelhura fleksible zgjerohet shpejt per te rritur thithjen nderkohe qe mundeson largueshmeri te larte te lengjeve, durueshmeri dhe force.

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg -

  Additional Sizing Info     120cm x 8cm

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM70 Tampon Perthithes e Derdhjeve te Lengjeve Kimik PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM70

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Agjenteve-Kimik-Tampon-Perthithes

  Produktet e shikuara se fundmi