Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Shtresa me nje lidhje e cila jep vecori si force te larte terheqjeje dhe vecori te shpejta thithese. E perdorshme ne ambjente pa garze. Secila mbushje mund te thithe 0.4L te kimikateve te rrezikshem dhe te pa rrezikshem.

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg -

  Additional Sizing Info     50cm X 40cm

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM80 Picete Perthithse e Derdhjeve te Lengjeve Kimik PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM80

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Agjenteve-Kimik-Picete-Perthithse-Kimikateve

  Produktet e shikuara se fundmi