Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Rruli perthithes kimik mund te perdoret ne rrugica ose derdhje te vecanta. Ideale per ambjente te brendshme ose te jashtme te industrive. Nje rrul thith 80 litra te kimikate agresive dhe jo agresive.

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg -

  Additional Sizing Info     38cm x 46m

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM75 Rrul Perthithse e Derdhjeve te Lengjeve Kimik PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM75

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Agjenteve-Kimik-Rrul-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Lengjeve-Kimik-PW-Spill

  Produktet e shikuara se fundmi