Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Pakete Perthithse perdoret ne ambjente te brendshme dhe te jashtme. Picetat dhe Tamponat me strukture te perforcuar dhe perthithje extra mundesojne pastrimin e perberesve te demshme si acide dhe tretes.


  Lista e Produkteve:

  2 x Tampona

  1 x Jasteke

  30 x Piceta

  1 x Lidhese

  1 x Cante Mbetjesh e Verdhe

  1 x Rrip Cante

  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg -

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM91 Pakete Perthithse e Derdhjeve te Lengjeve Kimik PW Spill, 50 Litra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM91

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Agjenteve-Kimik-Pakete-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Lengjeve-Kimik-PW-Spill-50-Litra

  Produktet e shikuara se fundmi