Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Doreza Rezistente ndaj kimikateve e ka pellemben e ashper per nje kapshmeri me te mire. Linja te tufezuara per nje komoditet te shtuar. Per perdorim ne industrite kimike, vajit dhe ushqimit.

  • Certifikim CE
  • Doreze rezistente ndaj kimikateve
  • Model i thurur per kapje te zgjatur
  • Tufa te rreshtuara per komfort te shtuar
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Jeshile     Reg S/7 - XXL/11
  Additional Sizing Info     Gjatesia 320mm, Trashesi 0.38mm

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  AS/NZS 2161 .10.1
  EN 374 (J.K.L)
  EN 388:2016 - (3.1.0.1.X)
  ANSI/ISEA 105 - 2011 5.2.1 Chemical Permeation Resistance
  EN 420

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A810 Doreza Pune Ndaj Agenteve Kimik/Biologjik Nitrosafe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A810
  • 256 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Pune-Rezistente-ndaj-Agjenteve-Kimike-dhe-Biologjike

  Produktet e shikuara se fundmi