Certifikata

 • Materiali

 • E dizenjuar duke perdorur PVC me performance te larte, kjo doreze ofron mbrojtje ekselente ndaj prerjes dhe rezistence ndaj kimikateve. Shtresa e ashper ofron kappje me te mire ne ambiente te lageshta dhe vajra. Menga e zgjatur ofron mbrojtje per parakrahun.

  • Certifikim CE
  • Doreze rezistente ndaj kimikateve
  • Niveli EN 5 i mbrojtjes nga prerja
  • Shtrese e Dyfishte per mbrojtje maksimale nga uji
  • Siperfaqe e Ashper kundra reshkitjes .
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli/E Zeze     Reg M/8 - XXL/11

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  AS/NZS 2161 .10.1
  AS/NZS 2161 .10.2
  EN 420
  EN 388:2016 - (4.X.3.1.C)
  EN 374-1 (J.K.L.)
  EN 374-2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  AP91 Doreza Kimike Anti-Prerje 5/C e Veshur me PVC

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: AP91
  • 2,557 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Pune Kundra-Prerjes-Rezistente-ndaj-Agjenteve-Kimike-dhe-Biologjike

  Produktet e shikuara se fundmi