Certifikata

 • Materiali

 • E disponueshme ne nje zgjedhje me tre permasa, jane te veshura plotesisht dhe kane nje thurje te bute, te rehatshme te linjave te pambukut. Veshja eshte e lemuar dhe ofron nje rezistence te shkelqyer ndaj ferkimit.

  • Certifikim CE
  Colour/Fit/Size    
  E Kuqe     Reg XL/10.5 -

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  EN 420
  EN 388:2003 -

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A435 Doreza Pune e Veshur me PVC Gauntlet 35cm

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A435
  • 307 Lekë
  • 207 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Dorza-Dorashka-Pune-Mbrojtese-Duarsh-Duart-e-Veshur-me-pvc

  Produktet e shikuara se fundmi