Certifikata

 • Materiali

 • Doreza saldimi te perforcuara me cilesine me te mire. Buzet jane te qepura plotesisht me qepje para-aramid.

  • Certifikim CE
  • Doreza saldimi kualitet premium
  • Rezistence maksimale ndaj gerryerjes dhe gerrisjes
  • Pellemba dhe gishti i madh i perforcuar
  • Ideale per saldim dhe trajtime metalesh
  • ANSI Anti-Gërryerje, niveli 4
  Product Material     Lekure Lope, Para-Aramid

  Colour/Fit/Size    
  Kafe     Reg XL/10 & 3XL/12

  Standards    
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  EN 407
  EN 420
  EN 388:2003 - (3.1.4.4.)
  EN 12477 Type A
  ANSI/ISEA 105 - 2011 Abrasion Level (4)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A530 Doreza Saldimi, e Perforcuar - Qepje me Aramid (Kevlar)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A530
  • 1,220 Lekë
  • 823 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Saldatori-Dorezat-Saldimi-Doreze-Saldatori-Qepje-me-Fije-Aramid-Kevlar

  Produktet e shikuara se fundmi