Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • MATERIAL: 100% pambuk, 260 g/m²

  masa 46-66

  pantallona te shkurtra pune 

  bazuar ne prerjen e COOL TREND 

  gjatesi e ndryshueshme siper gjurit 

  ven per vendosjen e ripit 

  me rrip nga fabrika dhe tokez plastike 

  shtrat i perforcuar dhe dy xhepa mbrapa 

  xhepa anesore multifunksional 

  me elemnte reflektive 


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: COOLTREND-S
  • 2,518 Lekë
  • 1,700 Lekë


  Produkte të ngjashme

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  Xhakete COOL TREND - 100% pambuk, 260g

  2,126 Lekë 3,150 Lekë

  Pantallona COOL TREND

  Pantallona COOL TREND

  1,948 Lekë 2,886 Lekë

  Jelek COOL TREND

  Jelek COOL TREND

  2,980 Lekë 4,415 Lekë

  Etiketimet: Rroba-Tesha-Pune-Pantallona-Doku-Pambuk

  Produktet e shikuara se fundmi

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  Pantallona te Shkurta COOL TREND

  1,700 Lekë 2,518 Lekë