Certifikata

 • Ky Elektrik LED i Rikarikueshëm për Kapele është i fuqishëm me parametra të shumëfishta dhe kontroll drejtimi. Ai mund lehtësisht të vendoset në strehën e kapeles ose helmetës dhe me dizajnin e ulët nuk pengon shikimin tuaj. IPX4 ofron mbrojtje ndaj ujit nga spërkatjet e ujit nga çdo drejtim.


  Ndricimi: 100 Lumens
  Certifikim CE
  Bateria: 2 orë (i Lartë) 4 orë (i Ulët)
  Bateria: Li-ion e Ringarkueshme USB
  Koha e Karikimit: 3 orë
  Funksion: Lartë-Mesatar-Kuqe-Pulsim
  Paketimi i produktit është i përshtatshëm për reklamim në dyqan.
  Perfshin bateri te Rikarikueshme me USB

  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  E Zezë Reg

  standardet
  CE
  RoHS

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PA72 Dritë LED e Rikarikueshme për Kapele

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: PA72
  • 2,232 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Dritë-LED-e-Rikarikueshme-për-Kapele

  Produktet e shikuara se fundmi